Pas do masażu brzucha – jak działa?

Pas wibrujący na brzuch zakłada się na wysokości talii. Urządzenie za pośrednictwem elektrod sprawia, że zewnętrzna część tkanki mięśniowej wprowadzana jest w ruch. Dzięki czemu na danym obszarze dochodzi do stymulacji krążenia, a za tym do zwiększenia dotlenienia tkanek oraz wzrostu ich temperatury. Wszystko to powoduje wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej. Pas do masażu brzucha świetnie napina i rozluźnia mięśnie. Taki rodzaj elektrycznej stymulacji pracy mięśnia już od dawna stosowany jest w branży sportowej jako jeden ze sposobów na zwiększenie efektywności treningu. Impulsy elektryczne przenikają przez skórę prosto do włókien mięśniowych, jednocześnie je aktywizując tak, jak w przypadku normalnych ćwiczeń.

Pas wibracyjny efekty – czy przyrząd rzeczywiście odchudza?

Stosując regularnie pas wibracyjny efekty z pewnością będą widoczne. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że ten gadżet nie zastąpi systematycznych ćwiczeń, więc nie przyniesie on spektakularnych rezultatów w postaci odchudzania. Oczywiście, jeśli będzie on stosowany w połączeniu z ćwiczeniami i zdrową dietą, to z pewnością przyczyni się do przyspieszenia i zwiększenia efektów. To, jakie masażer na brzuch efekty przyniesie, zależy w ostateczności od poziomu zaangażowania użytkownika.

Wykorzystanie pasów wibracyjnych

Obecnie spotkać się można z różnymi zastosowaniami pasów wibracyjnych. Oprócz tych przeznaczonych do masażu brzucha wyróżnić można na przykład:

  • pas wibracyjny na cellulit (wibracje wpływają na pobudzenie przepływu krwi i limfy, pomaga to w usunięciu toksyn i sprzyja redukcji cellulitu, skóra staje się jędrniejsza, gładsza, lepiej odżywiona i bardziej elastyczna);
  • pas wibracyjny do rehabilitacji (wibracje mogą być stosowane w celu wzmocnienia siły mięśni lub ich aktywizacji po tym, jak pacjent był przez długi czas nieuruchomiony, trzeba tu jednak pamiętać o wcześniejszej konsultacji z lekarzem).

Pas wibracyjny opinie – czy warto zwracać uwagę na oceny kupujących?

Drogi pas wibracyjny opinie powinien mieć dobre, ale czy na pewno? Nie zawsze warto sugerować się ceną jakiegoś produktu. To, że coś jest drogie, nie zawsze oznacza, że jest dobre. Lepiej sprawdzać to, jak oceniany jest produkt przez innych użytkowników. Dzięki temu można pozyskać między innymi takie informacje jak: jakość wykonania, skuteczność działania.

Pas do masażu brzucha – przeciwwskazania

Pas do masażu brzucha nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży (brak przeprowadzanych badań w tym zakresie) oraz przez osoby posiadające sztuczny rozrusznik serca (możliwość zakłócenia jego działania czy też uszkodzenia).

Pas wibracyjny to przydatny gadżet, dzięki któremu można wesprzeć proces modelowania sylwetki. W połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrową dietą z pewnością osiągnie się wyznaczony cel w postaci zgubienia zbędnych kilogramów.

Oceń:
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz