Platforma wibracyjna efekty – korzyści z regularnych treningów

Platforma wibracyjna to niewielkie urządzenie, które pozwala zadbać o mięśnie i kondycję w domowym środowisku. Urządzenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z trenowaniem, jak i dla tych, które prowadzą już zaawansowane treningi. Ćwicząc na tym przyrządzie, na ciało oddziałują wibracje, które są przez nie wytwarzane. W zależności od rodzaju urządzenia, platforma może wykonywać różne ruchy, na przykład horyzontalne (boczne), oscylacyjne (góra-dół), ruchy 3D (połączenie horyzontalnych z oscylacyjnymi).

Platforma wibracyjna efekty – korzyści z regularnych treningów

Do najważniejszych efektów z treningów na platformie wibracyjnej zalicza się między innymi:

  • poprawa kondycji;
  • poprawa wyglądu sylwetki;
  • poprawa metabolizmu;
  • pomoc w funkcjonowaniu układu krwionośnego;
  • wsparcie procesu regeneracji organizmu.

Ćwiczenia na platformie wpływają również na:

  • skórę (pobudzenie włókien kolagenowych, skóra staje się odmłodzona, jędrna i napięta);
  • kości i mięśnie (pobudzenie konkretnych partii mięśni, które dodatkowo zostają wzmocnione, a kości zwiększają swoją gęstość);
  • tkankę tłuszczową (szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz wpływ na obniżenie cholesterolu);
  • powrót do zdrowia (wsparcie ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz poprawa samopoczucia).

Platforma wibracyjna cena – ile kosztuje dobre urządzenie?

Koszt dobrej platformy wibracyjnej zaczyna się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Uzależniony on jest między innymi od modelu urządzenia, rodzaju funkcjonalności oraz jakości wykonania.

Platforma wibracyjna opinie – czy warto czytać komentarze?

Droga platforma wibracyjna opinie powinna mieć pozytywne, ale czy zawsze tak jest? Niestety bardzo często kosztowne urządzenia nie są skuteczne. Dlatego najlepiej przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego produktu, sprawdzić, jakie opinie mają o nim użytkownicy. Osoby, które już miały styczność z danym przyrządem będą najlepszą oceną i podpowiedzią. Dzięki nim, można dowiedzieć się, czy dana platforma wibracyjna jest warta swojej ceny, czy ma jakieś wady i czy jest skuteczna.

Platforma wibracyjna przeciwwskazania do jej używania

Bez względu na to, jaka wybrana została platforma wibracyjna przeciwwskazania do jej używania będą takie same. Przede wszystkim przed rozpoczęciem treningu na tym przyrządzie najlepiej jest skonsultować to ze swoim lekarzem. Specjalista będzie doskonale wiedział, czy ktoś może korzystać z takiego urządzenia. Aktywność na tej platformie nie jest zalecana między innymi: kobietom w ciąży lub w połogu, osobom z różnymi stanami zapalnymi, osobom po zabiegach lub operacjach, osobom z urazami kręgosłupa, osobom cierpiącym na niektóre choroby, na przykład migrenę, cukrzycę, epilepsję, choroby serca, niedoczynność tarczycy.

Zakup platformy wibracyjnej to dobry wybór. Regularne ćwiczenia z pewnością przyniosą oczekiwane korzyści, między innymi w postaci poprawy kondycji.

Oceń:
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz